O mnie – wróżka online 42


Kochani,
zmieniam numer sms, mój nowy numer to 72880
Treść wiadomości pozostaje bez zmian, wysyłacie JADWIGA.pytanie.data_urodzenia na NOWY NUMER 72880

Wrozka online JadwigaWitam Państwa serdecznie na mojej stronie. Mam na imię Jadwiga. Mam 58 lat. Moją specjalnością są karty Tarota, zajmuję się również numerologią. Potrafię doskonale układać horoskopy. Współpracowałam z wieloma portalami internetowymi, lokalną telewizją, a także prasą. Jednakże za Państwa namową postanowiłam iść o krok dalej-zdecydowałam się na otwarcie własnej strony i zostanie wróżką online. Dzięki niej będę mogła pomóc na odległość. Najważniejsze jest to abyście w smsie czy e-mailu podali swe imię a także datę urodzenia. Nie będziecie przekładać kart- a zatem są to dane niezbędne.
Drodzy Państwo:

 • Nie odpowiadam na pytania dotyczące zdrowia i śmierci.
 • Nie odpowiadam na pytania kobietom w ciąży.
 • Nie odpowiadam na pytania dotyczące gier losowych.

Drodzy Państwo, pragnę zaznaczyć, że stawiając wróżbę online, opieram się wyłącznie na swojej rozległej wiedzy, intuicji. Nigdy nie korzystam z programów komputerowych-co tak często preferowane jest obecnie przez wiele wróżek. Jedynie prawdziwa talia tarota ( nie bezduszna maszyna jaką jest komputer) pozwoli na rzetelne, prawidłowe i uczciwe postawienie kart.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

42 komentarzy do “O mnie – wróżka online

 • N

  Jestem bardzo zadowolona z wróżb Pani Jadwigi mimo że nie są to wrozby takie jak bym chciala, ale przecież właśnie o to chodzi, aby nie owijac w bawełnę tylko pisać jak jest. Odpowiedzi na pytania są konkretne,a przede wszystkim szczere. Polecam z calego serca !

 • Jula

  Pani Jadzia to złota kobieta. Niesamowicie ciepła i cierpliwa , ma również ogromną intuicję i dar czytania kart tarota. Bardzo mi pomogła. Wiele wróżb już się spełniło ale na tą najważniejszą muszę jeszcze poczekać. Jestem dobrej myśli!! Dziękuję Pani Jadziu 🙂

 • Justyna

  Wczoraj pierwszy raz skorzystałam z pomocy pani Jadwigii. Dziękuję za szybką i konkretną odpowiedź. Pani Jadwiga dała mi nadzieję i myślę, że jej wróżba się spełni.

 • Paweł

  Ja rowniez dziekuje Pani Jadwidze.Naprawde swoimi radami podtrzymuje na duchu .Co prawda ,moja wrozba ma troche potrwac,ale mam nadzieje ze warto bedzie i przepowiednia bedzie zgodna z tym co powiedziala Pani Jadwiga.Zatem uzbrajam sie w cierpliwosc i czekam.Jeszcze raz dziekuje .

 • M

  Naprawdę polecam ! Znalazłam Panią Jadzie kilka miesięcy temu i zawsze kiedy coś mnie trapi zwracam się z pytaniem. Pan Jadzia szybko i rzeczowo odpowiada, a wiele rzeczy już mi się sprawdziło 🙂

 • Paola

  Potrafi podnieșć na duchu i dać nadzieje. Mi dała ogromną nadzieje. Jeśli przepowiednia Pani Jadwigi siię spełni zdecydoowaniee bede się częściej do niej zwracać.

 • Ewiana

  Wróżby Pani Jadwigi są mądre. Jej rady lepsze niż psychologa. Mam nadzieję, że spełnią się, bo są raczej długoterminowe.

 • Angelika

  Rzetelna i fachowa odpowiedź, nie jakaś opinia wygenerowana przez system. Ma się pewność, że Pani Jadwiga pracuje w oparciu o karty.
  Odpowiada „do rzeczy”, a nie rozwodzi się na pokrewne tematy. Będę z całą pewnością wracać. Na sprawdzalność wróżby muszę poczekać, ale wierzę, że wszystko ułoży się po mojej myśli 🙂

  Polecam Państwu szczerze. Naprawdę!

 • Patrycja

  Pani Jadwiga jest po prostu niesamowita. Co dla mnie ważne jest niezwykle cierpliwa. Często jestem w szoku skąd Pani Jadzia wie te rzeczy 🙂 Dzięki Pani uniknęłam wielu głupich decyzji. Konkretne odpowiedzi. Dziękuję za pomoc 🙂

 • Ewka

  Napisałam późno i nie spodziewałam się odpowiedzi tego wieczora, ale ją dostałam. Bardzo dziękuję 🙂 Na pewno wrócę do Pani i będę polecać. Jest Pani bardzo konkretną osobą i pisze Pani wprost, bez owijania w bawełnę. A to ważne. Jeśli człowiek ma problem, jeśli nie wie co zrobić, jeśli wie ile rzeczy go blokuje i prędzej uciekłby niż powiedział to co czuje to konkrety są ważne. Tyle rzeczy przerasta i z tyloma trzeba walczyć, wiele jest stresu w tym wszystkim. Czasem człowiek marzy o tym by ktoś pobiegł, zrobił krok, ale martwi się czy to w ogóle możliwe. A dzięki takim osobom jak Pani, Pani Jadwigo człowiek zaczyna wierzyć, że istnieją dobrzy ludzie, którzy czytają o problemach, ale nie naciągają by na nich zarobić 🙂
  Dziękuję

 • Sylwia

  Jak zawsze Pani Jadzia mnie uspokoiła 🙂
  Pierwszy raz w życiu mam sytuacje z którą sobie nie radzę i gdyby nie było Pani Jadzi to byłabym kłębkiem nerwów a tak jestem w stanie wytłumaczyć sobie wiele kwestii.
  Dziękuję 🙂

 • natrętna Karolina :)

  Mój pierwszy kontakt z wrózką. Myślałam ze wszystkie odpowiedzi są jakieś automatyczne wysyłane z komputera. Do póki nie dostałam gęsiej skórki od przekonania że pisze z realną osobą czyli Panią Jadwigą. Podziwiam cierpliwość jaką w sobie ma Pani Jadzia zwłasza do takich osób jak ja . Wszystkim bardzo polecam , a zwłasza osobą które są na jakimś zakręcie w swoim życiu. Pani Jadwiga Potrafi naprowadzić w dobrym kierunku. Jej odpowiedzi są bardzo autentyczne i realne. Każdemu życzę kontaktu z tą PAnią. Sobie życzę cierpliwoći, a Pani -PAni Jadwigo życzę aby jak najdłużej mogła Pani pomagać ludzią swoimi wróżbami . Serdecznie pozdrawiam :*

 • Sylwia

  Pani Jadziu 🙂
  Dzięki Pani umiem nadal ćwiczyć cierpliwość życiową i mam nadzieję że to co na przyszłość sprawdzi się , bo to on czym Pani pisała o czasie teraźniejszym jest prawdą.
  Pozdrawiam cieplutko 🙂

 • Teresa

  Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Pani Jadwigi. Wielokrotnie korzystałam z wróżb i nigdy się nie zawiodłam .Opisy sa szczegółowe, wróżby sprawdzalne, nie czeka się długo na odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie Panią Jadwigę i życzę dużo zdrowia.

 • Ł

  Wrażliwa, troskliwa kobieta-kiedyś nawet zadzwoniła do mnie, gdy miałam kłopotJ Pani Jadziu wielkie dzięki, że Pani jest. Super osoba i wróżka.

 • Jacek

  Nigdy nie wierzyłem żadnej wróżce a tym bardziej wróżce online, ale kiedy straciłem prace w desperacji napisałem do Pani. To dzięki Pani znalazłem nowa pracę. Bez Pani pomocy bym sobie nie poradził.

  • Aga

   Bardzo Pani dziękuję za wróżbę, mam nadzieję i bardzo wierzę, że się spełni,
   gorąco polecam Panią Jadwigę, szybka, rzeczowa odpowiedź,