Wróżby e-mail 51


Kochani,
zmieniam numer sms, mój nowy numer to 72880
Treść wiadomości pozostaje bez zmian, wysyłacie JADWIGA.pytanie.data_urodzenia na NOWY NUMER 72880

Kochani wiem że smsy mocno was ograniczają jeżeli chodzi o długość pytań, dlatego możecie do mnie pisać także e-maile i dokładniej opisać wasze problemy.

Kochanie obecnie jestem niedostępna, dlatego możliwość kupowania wróżb została wstrzymana, zapraszam kiedy będę dostepna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

51 komentarzy do “Wróżby e-mail

 • Ju

  Pani Jadwiga jest bardzo ciepła i wyrozumiała. Ma niezwykłą wręcz intuicję i dar do czytania kart tarota. Zawsze można liczyć na obszerną i konkretną odpowiedź oraz wiele wskazówek. Wiele wróżb już mi się sprawdziło ale na tą najważniejszą cały czas czekam. Jestem dobrej myśli! Wszystkim bardzo polecam usługi Pani Jadzi 🙂

 • Joanna

  Pani Jadwigo podniosła mnie Pani na duchu teraz czekam tylko aż sprawdzi się za wróżby nie dziekuje to potem 🙂 ale dziękuje za cierpliwość za ciągle te same pytanie w odległym czasie teraz tylko czekam na dobry koniec 🙂

 • Ewelina

  Dziękuję Pani Jadwidze za wyrozumiałość i cierpliwość, bo niejednokrotnie pytałam ją o to samo. Co do sprawdzalności wróżb niewiele mogę powiedzieć, mam nadzieję, że spełni się to o czym marzę i na co czekam od tak dawna. Dziękuję również za danie mi nadziei na lepsze jutro.

 • Ewelina

  Dziękuję Pani Jadwidze za wyrozumiałość i cierpliwość, bo niejednokrotnie pytałam ją o to samo. Co do sprawdzalności wróżb póki co niewiele mogę powiedzieć, mam jednak wielką nadzieję, że spełni się to o czym tak bardzo marzę i na co czekam od dawna. Dziękuję również za danie mi nadziei na lepsze jutro.

 • Angelika

  Bardzo Państwu polecam Panią Jadwigę.

  To nie tylko „zwykłe” czytanie kart, ale przede wszystkim mnóstwo wskazówek i sugestii, które są bardzo, ale to bardzo pomocne.

  Rzetelnie, profesjonalnie i zawsze z iskierką nadziei.

  🙂

 • Ewa

  Pani Jadwiga jest niezwykle uczciwą i rzetelną osobą. Nie tylko potrafi powróżyć i doradzić, ale też dodać otuchy i wesprzeć. Jej wróżby jak na razie są trafne i sprawdzają się. Kontakt jest szybki, odpowiedzi niemal natychmiastowe.

 • Asia

  Niezawodna,wspaniała.Otworzyła mi oczy na rzeczy,których do tej pory nie widziałam. Już nie zwątpię. Dziękuję.

 • Luiza

  Bardzo serdecznie dziękuję za poświęcony czas. Jeśli pani przepowiednia się spełni a wierzę w to szczerze będę bardzo szczęśliwa. Pozdrawiam serdecznie

 • Anna 1980

  Pani Jadwiga naprawdę jest wiarygodna.Przyznam że sceptycznie podchodziłam do tych wróżb na początku,ale z czasem stawały się bardziej wiarygodne i się sprawdzały.Nie brakuje oszustów,P.Jadwiga taka nie jest.Jestem na rozdrożu ponieważ rozstałam się z moim partnerem.Dzięki P.Jadwidze dowiedziałam się że mój związek to kłamstwo.Powoli wracam do siebie.Mam nadzieje że Pani Jadzia nie jest mną zniecierpliwiona bo wielokrotnie pytam j ą o to samo.Dziękuję i pzdrawian

 • Kasia

  Mam pełne zaufanie do Pani Jadwigi. Zamówiłam wróżbę i otrzymałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania i dodatkowo wyjaśnienie całej sytuacji, podpowiedzi na co zwrócić uwagę, dużo życzliwości i ciepła, wartości jakich nie można spotkać u innych wróżbitów, dla których pieniądze są najważniejsze. Wiem, że mogę się do Pani Jadzi zwracać, jak do najlepszej Przyjaciółki. Szczerze polecam i dziękuję za wszystko!

  • Anka

   Ja również się zgadzam. Pani Jadwiga jest bardzo życzliwą osobą. Korzystałam z porad wielu wróżek i zawsze wyczuwałam, że liczy się dla nich kasa. Zawsze tak formułowały odpowiedź, żeby pisać kolejne pytania. Człowiek był ciekawy i pisał dalej, a one zarabiały. U Pani Jadwigi jest zupełnie inaczej. Odpisuje konkretnie, bez ściemniania. Zadaje się pytanie-otrzymuje konkretną odpowiedź. A nie jak u innych długachne odpowiedzi, a połowa z tego to lanie wody i pisanie o pierdołach. Pani Jadwiga jest najlepsza. I w dodatku ma ogromne serce!

 • Justa

  Witam 🙂 Pani Jadwiga jest cudowną kobietą, niestety wróżba się spełniła :(((( właśnie siedzę sama w walentynki. Pani Jadwiga miała rację. Profesjonalna,ciepła kobieta:*

 • Paulina

  Ja pierwszy raz korzystalam z wróżki i nigdy niewiezylam w te wrozby. Jak mi sie choc jedna spelni to uwieze ze warto bylo;)

 • Sylwia

  Jak zawsze dziękuję Pani Jadziu 🙂
  Za cierpliwość, za dobre rady i za światełko…..które gdzieś tam jest 🙂

 • Anita

  Pani Jadziu, jest Pani wspaniała:) Dziękuję za wszystko, przede wszystkim za cierpliwość i wyrozumiałość:) POLECAM:)

 • Wróżka Jadwiga

  Pani D. wiem, że to Pani znów pisze. Nie wiem dlaczego się tak Pani uparła 🙁 Sprawdziłam: owszem napisała Pani wiadomość o 22.50. Ale: po pierwsze było to 2 miesiące temu. Teraz się Pani przypomniało??Po drugie i najważniejsze: przecież jestem normalnym człowiekiem . I też śpię. Ciężko pracuję od rana. Czy Pani naprawdę myśli, że ja pracuję całą dobę??? Generalnie odpowiadam na e-maile do godziny 22. Wróżka też człowiek- je, śpi, gotuje obiad, chodzi do sklepu.To bardzo przykre, że w tak perfidny sposób mści się Pani teraz.

  • Sylwia

   Proszę się nie przejmować takimi ludźmi ,,,,,,sama Pani wie najlepiej jak każde dobro ale też każde zło wraca !
   Więc ten bumerang sam uderzy w taką osobę !
   Pozdrawiam 🙂

 • Niezadowolona

  To skandal! Napisałam wiadomość po godzinie 22 a otrzymałam następnego dnia odpowiedź.Odradzam wszystkim!

  • Ewelina

   Pani Jadwiga odpowiada do 22, więc w czym widzi Pani problem? Skandalem i żenadą jest to, że napisała Pani o tym publicznie. Pani Jadwiga nie ma obowiązku odpowiadać przez całą dobę, jest człowiekiem, nie maszyną. Potrzebuje odpoczynku.

 • Renia

  To prawda- ja też się wkurzyłam! Kobieto-wybrałaś usługę za 1 zł. I chcesz żeby CI ktoś odpowiedział na 4 pytania?Pani Jadzia i tak ma tanie usługi. A dostaje się wspaniałe analizy. Nie leje wody, jak niektóre wróżki, które piszą takie głupoty, że nie mieści się w głowie- tylko po to żeby zainkasować 100 zł. Wróżby Pani Jadwigi są bardzo wartościowe, konkretne, ściśle trzyma się tematu.Nie pisze głupot nie na temat.

 • Kasia

  Aż się we mnie zagotowało gdy przeczytałam negatywny komentarz. Ludzi są naprawdę nienormalni. Nie dość, że babsko wybrało usługę mini to jeszcze śmie dopytywać. Przecież to usługa na 1 pytanie za 1 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Iwona

  Pani Jadziu, proszę się nie przejmować takimi naciągaczami. Jest Pani cudowną kobietą, zawsze można z Panią szczerze porozmawiać. Dosłownie o wszystkim. Cierpliwie Pani odpowiada. Tłumaczy Pani. Pozdrawiam i dziękuję za Pani wielkie serce.

 • Wróżka Jadwiga

  Pani Doroto to bardzo przykre co Pani pisze.Muszę się wytłumaczyć. Owszem- otrzymałam od Pani pytanie,dotyczące usługi mini-email. Pozwolę sobie przytoczyć na czym usługa ta polega:
  ,Usługa ta polega na tym, że zadajecie Państwo jedno konkretne pytanie, na które otrzymujecie konkretną, krótką odpowiedź.Koszt usługi: 1 zł”.
  Rzeczywiście otrzymała Pani krótką wiadomość. Bo tak miało być. Następnie napisała do mnie kolejną wiadomość z 3 dodatkowymi pytaniami w ramach dopytania do pytania poprzedniego.
  Co więcej pytania ta nie dotyczyły tamtej sprawy, a zupełnie nowego obszaru. Oczywiście, rozumiem wyjaśnienie niezrozumiałych kwestii, ale Pani ewidentnie zadała 4 różne pytania wybierając usługę mini mail. Na dodatek napisała Pani tak niesprawiedliwy komentarz. Naprawdę bardzo mi przykro.

 • Dorota

  Nie polecam. Napisałam pytanie za 1 zł ( mini-e-mail). Chciałam dopytać o jedną rzecz- a Pani Jadwiga nie chciała odpowiedzieć bespłatnie. Skandal!

 • Alicja

  Kocham pisać do Pani maile. Cudownie, ze uruchomila Pani takie formy kontaktu-sms dla mnie stanowczo za krótki. Podziwiam i bardzo kocham 🙂

 • Irena

  Ja również polecam usługi mailowe. Ceny nie drogie. Każdy może coś wybrać dla siebie. Ja korzystam z trzech rodzajów. Szybko, bp sa przelewy elektroniczne

 • Aldona

  Polecam Panią Jadzię, szczególnie e-maile. Konkretnie, na temat, obszernie. Nie jedno zdanie, jak u innych wróżek. Można dopytać jeśli czegos się nie zrozumie. Złota kobieta.